-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура
Оголошено тендер
220 008.00
UAH
Номер:
d8705c54d3574a2585a8e0f3fe63932b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-13-009997-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38613389
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ 2-ГА ЗЕЛЕНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38613389
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ 2-ГА ЗЕЛЕНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 008.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники та освітлювальна арматура
Примітки:
З ПДВ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2021 15:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Світильники світлодіодні
Кількість
202 штуки
Період постачання
(не задано)
Кронштейн для світильника
Кількість
199 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗ ПДВ
Сума220 008.00 UAH