-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-006846-a
Торги не відбулися
84 496.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 14:12 - 15.08.2021 00:00
Відповідь надана
Питання
Номер:
85df2a8c5dcf4df595c19b67abe763a2
Дата опублікування:
11.08.2021 22:04
Опис:
Який клас наслідків об'єкта?
Відповідь:
Клас наслідків об*єкта - СС2
Дата відповіді:
12.08.2021 11:53