-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-006846-a
Торги не відбулися
84 496.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 422.48 UAH
Номер:
6834f69301974671be5ae5c25271f429
Внутрішній номер закупівлі:
11027942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-09-006846-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Симоненко +380674679704 olekszoshbuh@gmail.com http://www.oleksiivka-school.edukit.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
84 496.42 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
422.48 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 14:12 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2021 14:12 - 25.08.2021 10:05
Аукціон:
з 26.08.2021 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.08.2021 - 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ІМБАКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
43119776
-
Контактна особа:
Оганесян Самвел Барсегович +380990434046 imbax71@gmail.com
-
Адреса:
71640, Україна, Запорізька область, Скельки, с. Скельки, пров. Затишний, д. 3
Початкова пропозиція
68 995.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 995.74 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0