-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Оголошено тендер
84 496.42
UAH
Номер:
e506d488918745af8ddfa942d9953377
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-09-007270-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
84 496.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.08.2021 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 496.42 UAH