-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Імунобіологічні препарати (ДК 021:2015:33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (імунні сироватки, імуноглобуліни))
Тендер Prozorro UA-2021-08-04-002756-a
Імунобіологічні препарати (імунні сироватки, імуноглобуліни) - 64 шт. (26 найменувань)
Завершена
125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 250.00 UAH
Період уточнення:
04.08.2021 13:22 - 10.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим