• Відкриті торги
  • КЕП

Імунобіологічні препарати (ДК 021:2015:33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (імунні сироватки, імуноглобуліни))

Оголошено тендер

125 000.00 UAH
Номер: 0fdee322b2c54be880206a5d2acb7862
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-04-001933-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДОБРОПІЛЬСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДОБРОПІЛЬСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Імунобіологічні препарати (ДК 021:2015:33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (імунні сироватки, імуноглобуліни))
Примітки: Імунобіологічні препарати (імунні сироватки, імуноглобуліни) - 64 шт. (26 найменувань)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 04.08.2021 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сироватка діагностична ешеріхіозна ОКА (Agglutinanta escherichia sera) (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 18 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична ешеріхіозна ОКВ (Agglutinanta escherichia sera) (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична ешеріхіозна ОКС (Agglutinanta escherichia sera) (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична ешеріхіозна ОКД (Agglutinanta escherichia sera)(НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична ешеріхіозна ОКЕ (Agglutinanta escherichia sera) (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична АВСДЕ (Sera diagnostic salmoneloza ) (НК 024:2019 - 51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична до Shigella Flexneri I-VI, Sonnei (Diagnostic Shigella adsorbed type serum to Shigella) (НК 024:2019-37726 Комплект для ідентифікації шігели)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична до Shigella Flexneri I-V (Diagnostic Shigella adsorbed type serum to Shigella) (НК 024:2019-37726 Комплект для ідентифікації шігели)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична до Shigella Flexneri VI (Diagnostic Shigella adsorbed type serum to Shigella) (НК 024:2019-37726 Комплект для ідентифікації шігели)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична до Shigella Sonnei ( Diagnostic Shigella adsorbed type serum to Shigella) (НК 024:2019-37726 Комплект для ідентифікації шігели)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична сальмонельозна О-рец. 4 (Serum diagnostic on salmonellas) (НК 024:2019- 51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична сальмонельозна О- рец. 6-1 (Serum diagnostic on salmonellas) (НК 024:2019- 51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична сальмонельозна О- рец. 6-2 (Serum diagnostic on salmonellas) (НК 024:2019 -51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична сальмонельозна О-рец. 7 (Serum diagnostic on salmonellas) (НК 024:2019- 51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична сальмонельоз на О- рец. 8 (Serum diagnostic on salmonellas) (НК 024:2019 - 51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка діагностична сальмонельозна О-рец. 9 (Serum diagnostic on salmonellas)(НК 024:2019 -51513 Множинні види Salmonella антигени ізоляту культури IVD, набір, реакція аглютинації)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК О144:К - (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК О55:К59 (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК О151:К - (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Сироватка крупної рогатої худоби, рідка, стерильна (Serum of cattle) (НК 024:2019 -33354 Добавка для культурного середовища)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобілін діагностичний ешеріхіозний ОК сухий для РА О75:К-95 (НК 024:2019-37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК сухий для РА О124:К-72 (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Аглютинуючі ешеріхіозні сироватки: сироватка діагностична ешеріхіозна суха для РА О18:К77 (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК сухий для РА О44:К74 (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК сухий для РА О20:К84 (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Імуноглобулін діагностичний ешеріхіозний ОК сухий для РА О25:К84 (НК 024:2019 - 37727 Комплект для виявлення кишкової палички)
Код ДК 021:2015: 33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума125 000.00 UAH