• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Імунобіологічні препарати (ДК 021:2015:33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (імунні сироватки, імуноглобуліни))

Імунобіологічні препарати (імунні сироватки, імуноглобуліни) - 64 шт. (26 найменувань)

Завершена

125 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 250.00 UAH
Номер: dc22b31b3cff47dc9cf2ee23f143d847
Внутрішній номер закупівлі: 10969072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-04-002756-a   
Замовник: ДОБРОПІЛЬСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Єфімова Світлана Олександрівна +380506854672 dobr.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 125 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.08.2021 13:22 - 10.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2021 13:22 - 20.08.2021 08:00
Аукціон: 25.08.2021 14:56 - 25.08.2021 15:19
Період кваліфікації: 25.08.2021 15:19 - 27.08.2021 09:48
Період завантаження договору: 27.08.2021 09:48 - 16.09.2021 09:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 000.00 Імунобіологічні препарати (імунні сироватки, імуноглобуліни)