-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (тимчасове мобільне огородження з металевим хомутом для кріплення) (ДК 021:2015: 34928200-0 Огорожі)
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-009024-b
Завершена
192 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 16:41 - 27.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим