• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (тимчасове мобільне огородження з металевим хомутом для кріплення) (ДК 021:2015: 34928200-0 Огорожі)

Оголошено тендер

192 000.00 UAH
Номер: e17c0dc7fc714106b4780cd13e5b2abb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-21-001876-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 192 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (тимчасове мобільне огородження з металевим хомутом для кріплення) (ДК 021:2015: 34928200-0 Огорожі)
Примітки: Найменування замовника: Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» Харківської міської ради. Місцезнаходження замовника: 61145, Харківська обл., м. Харків, вул. Клочківська, 195-А Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 03362152. Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби територіальної громади, комунальне підприємство.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Дата опублікування: 21.07.2021 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані від господарської діяльності СКП "Харківзеленбуд" ХМР
Сума192 000.00 UAH