-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (тимчасове мобільне огородження з металевим хомутом для кріплення) (ДК 021:2015: 34928200-0 Огорожі)
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-009024-b
Завершена
192 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
Номер:
e5ac0a77bbfe4dd58084c739e1a90b1e
Внутрішній номер закупівлі:
10808320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-21-009024-b
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна Миколаївна 380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
192 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
960.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 16:41 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2021 16:41 - 06.08.2021 08:00
Аукціон:
09.08.2021 13:11 - 09.08.2021 13:32
Період кваліфікації:
09.08.2021 13:32 - 12.08.2021 14:04
Період завантаження договору:
12.08.2021 14:04 - 01.09.2021 14:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на підставі видаткової накладної протягом семи банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (тимчасове мобільне огородження з металевим хомутом для кріплення)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЄФІМЕНКО ЗОЯ ДМИТРІВНА"
Оскарження: 12.08.2021 14:04 - 23.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2299101527
-
Контактна особа:
Зоя Єфіменко +380669883558 12121962zoya@gmail.com
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 25, квартира 9
Оскарження: 12.08.2021 14:04 - 23.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
191 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2021 14:04
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "ЛТСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43552496
-
Контактна особа:
Благой Ніколов 380443909818 office@ltsp.com.ua
-
Адреса:
02160, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КАУНАСЬКА, будинок 13
Початкова пропозиція
192 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f18a0145a7c4fbd8369bcabe5a70bd0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-21-009024-b-a1
Постачальник:
ФОП "ЄФІМЕНКО ЗОЯ ДМИТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2299101527
-
Контактна особа:
Зоя Єфіменко +380669883558 12121962zoya@gmail.com
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 25, квартира 9
Номер договору:
Т08/30-2
Сума договору:
191 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний