-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:09310000-5 — “Електрична енергія”
Тендер Prozorro UA-2021-07-07-010251-c
Закупівля електричної енергії на суму 941650,00 грн., в т.ч. за рахунок кошторисних призначень 910200,00 грн., за рахунок орендарів 31450,00 грн., в кількості 254500 кВт/год
Торги не відбулися
941 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 708.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 708.25 UAH
Період уточнення:
07.07.2021 22:04 - 19.07.2021 00:00
Відповідь надана
Заява-приєднання до договору
Номер:
0d249c0202c741d29550b88654e4d04a
Дата опублікування:
09.07.2021 09:59
Опис:
Шановний Замавнику, в проєкті договору відсутня ЗАЯВА- ПРИЄДНАННЯ,яка є невід’ємною частиною договору - згідно Постанови №805 від 19.05.2021.
Відповідь:
Доброго дня! Шановний учасник, дякуємо за Ваше запитання! До тендерної документації, а саме до Додатку 3 (Проект договору) внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
09.07.2021 11:47