-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09310000-5 — “Електрична енергія”
Оголошено тендер
941 650.00
UAH
Номер:
b2ad10c554e34c64b8cca782fdb353c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-07-010297-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Лебединського, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Лебединського, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
941 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09310000-5 — “Електрична енергія”
Примітки:
Протокол УО від 06.07.2021 №3
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.07.2021 21:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума941 650.00 UAH