-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:09310000-5 — “Електрична енергія”
Тендер Prozorro UA-2021-07-07-010251-c
Закупівля електричної енергії на суму 941650,00 грн., в т.ч. за рахунок кошторисних призначень 910200,00 грн., за рахунок орендарів 31450,00 грн., в кількості 254500 кВт/год
Торги не відбулися
941 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 708.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 708.25 UAH
Номер:
ca641b28026f42e3abeba66e564f2c94
Внутрішній номер закупівлі:
10628080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-07-010251-c
Замовник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Лебединського, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вінницька митниця +380983261331 tender.vin.21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
941 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 708.25 UAH
Період уточнення:
07.07.2021 22:04 - 19.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2021 22:04 - 29.07.2021 16:13
Аукціон:
30.07.2021 14:43 - 30.07.2021 15:28
Період кваліфікації:
з 30.07.2021 15:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09310000-5 — “Електрична енергія”
Кількість
254500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
c3090e18576a4a6eb87651ab462c3f7e
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
10.08.2021 19:03 - 21.08.2021 00:00
Дата опублікування:
10.08.2021 19:03
Дата виконання:
21.08.2021 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІВНІЧНИЙ АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43766172
-
Контактна особа:
Марія Трубіцина 380443600445 CALTD@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, вул.Михайлівська, будинок 21, офіс 103
Початкова пропозиція
842 361.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Юлія 380992490470, 380512776040 ostashko_u@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
819 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 781.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
64
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРА Вінниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Близнюк Олександр Іван +380432657070 priem@vin.enera.ua
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Пирогова, буд 131
Початкова пропозиція
862 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
853 133.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
87
Скарги
0
ТОВ "ЮГ-ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Тина Франкова +380503991700 office@ug-gaz.com
-
Адреса:
65125, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Велика Арнаутська, будинок 19, приміщення №103
Початкова пропозиція
870 390.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
855 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "СТІМЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30211696
-
Контактна особа:
Даниїл Ширий +380937647480 d.shyryi@stimexenergy.com
-
Адреса:
03170, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Перемоги, будинок 9, офіс 14/1
Початкова пропозиція
890 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
890 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Наталья Т 380442774777 nata2706677@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
921 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
921 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
84
Скарги
0