-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)
Тендер Prozorro UA-2021-06-25-002736-a
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)
Завершена
214 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 071.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 071.20 UAH
Період уточнення:
25.06.2021 16:01 - 01.07.2021 00:00
Відповідь надана
Характеристики шевронів та погонів
Номер:
467508af37ef460ca1733ab821bfaedd
Дата опублікування:
29.06.2021 09:20
Опис:
Прошу надати точні характеристики шевронів та погонів, а саме: точні розміри в мм., якісну фотографію шеврону, де було б чітко видно дрібні деталі,
а також розміри літери "Л" та ширину смужок і відступ від краю в мм на погонах. Відсутній взірець шеврону і його розміри «Україна. Військовий ліцей» (на лівих рукавах).
Відповідь:
Для отримання відповіді перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1Oz6yJNn84xlq025EAmIeykyReEEwS7EK?usp=sharing
Дата відповіді:
01.07.2021 12:42