-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)
Тендер Prozorro UA-2021-06-25-002736-a
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)
Завершена
214 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 071.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 071.20 UAH
Номер:
5c71105e8aef4bff90fc10c70e1932d4
Внутрішній номер закупівлі:
10498770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-25-002736-a
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Єфіменко +380960722905 zahisnik2000@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2021 16:01 - 01.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2021 16:01 - 11.07.2021 10:00
Аукціон:
12.07.2021 13:34 - 12.07.2021 13:55
Період кваліфікації:
12.07.2021 13:55 - 16.07.2021 12:43
Період завантаження договору:
16.07.2021 12:43 - 05.08.2021 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 240.00 ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)