-
Відкриті торги
-
КЕП
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)
Оголошено тендер
214 240.00
UAH
Номер:
3555adadf63b48ce9405a650aa78b81f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-25-004469-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
214 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ ( парадна форма чорна)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.06.2021 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума214 240.00 UAH