-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-008834-b
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Торги не відбулися
756 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 781.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 781.25 UAH
Період уточнення:
15.06.2021 14:15 - 22.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим