-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Оголошено тендер
756 250.00
UAH
Номер:
97e178c8c5674ca7b25c316666b90e1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-15-008831-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
03055964
-
Адреса:
74600, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул.Об'їзна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
03055964
-
Адреса:
74600, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул.Об'їзна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
756 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.06.2021 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума756 250.00 UAH