-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Тендер Prozorro UA-2021-06-15-008834-b
Швелер, кутник, смуга, труба профільна, круг, квадрат, арматура, труба ДУ, катанка
Торги не відбулися
756 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 781.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 781.25 UAH
Номер:
f25275f0e01042f0ae89c1a8da7fab79
Внутрішній номер закупівлі:
10346767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-15-008834-b
Замовник:
Горностаївське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
03055964
-
Адреса:
74600, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул.Об'їзна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Притика Василь Васильович 380504035211 goradyga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
756 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 781.25 UAH
Період уточнення:
15.06.2021 14:15 - 22.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2021 14:15 - 02.07.2021 00:00
Аукціон:
з 02.07.2021 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються за фактом постачання на умовах відстрочки платежу до 120 (сто двадцять) календарних днів з дати отримання Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розрахунки за поставлений товар здійснюються за фактом постачання на умовах відстрочки платежу до 120 (сто двадцять) календарних днів з дати отримання Товару
Кількість
18.03 тонни
Період постачання
до 30.09.2021