-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24»
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-001813-c
Торги відмінено
36 149.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 361.00 UAH
мін. крок: 1% або 361.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 14:24 - 20.06.2021 00:00
Без відповіді
Уточнення
Номер:
daab9926736b49c4b48b1f5272323cf7
Дата опублікування:
17.06.2021 09:52
Опис:
Шановний замовник!
Чи буде причиною відхилення пропозиції, якщо досвід з проєктування систем газопостачання є, але проєкти виконувались за іншими кодами або взагалі без них?
Дякуємо за відпивідь.
З повагою.
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
6ccb6a4537314f90b6e79803df836a60
Дата опублікування:
16.06.2021 10:03
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо уточнити наступну інформацію:
1. Чи маєте Ви технічні умови на реконструкцію?
2. Хто оплачує погодження проєкту?
3. Назва проєкту: (Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк,
вул. Маяковського,24»), а згідно ДБНВ.2.5-20:2018, п.9.2 "Не допускається розміщення газовикористовуючого обладнання:
-у гуртожитках з тимчасовим проживанням", тому якщо має місце реконструкція тільки газопровода по фасаду гуртожитка, то назва не коректна тому що в технічному завданні відсутнє перепідключення.
4. Уточніть п.10 Завдання
на розробку проектно-кошторисної документації по об'єкту, чи потрібні вишукування?
З повагою.
Відповідь:
Розглянувши Ваш запит, замовником прийнято рішення щодо внесення змін до тендерної документації та технічного завдання в спосіб та строки обумовлені Законом. Зміни, що будуть внесені до тендерної документації, будуть розміщені та відображені в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації та технічного завдання.
Дата відповіді:
16.06.2021 15:17
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
0fa3cb9a24fb4bff9c30c61996ad5152
Дата опублікування:
15.06.2021 09:39
Опис:
Просимо надати уточнення, аналогічним договором вважається будь який договір щодо розробки проектно-кошторисної документації за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування?
Відповідь:
Так
Дата відповіді:
15.06.2021 10:35