• Відкриті торги
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24»

Оголошено тендер

36 149.98 UAH
Номер: 59580b13e1974a939935f8bf5954bc43
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-14-008444-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Замовник: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Очікувана вартість: 36 149.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.06.2021 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24»
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.11.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума36 149.98 UAH