-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24»
Тендер Prozorro UA-2021-06-14-001813-c
Торги відмінено
36 149.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 361.00 UAH
мін. крок: 1% або 361.00 UAH
Номер:
1d6d923406fa4d8b8eb1967977a22059
Внутрішній номер закупівлі:
10325619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-14-001813-c
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Никитюк Олена Миколаївна +380645244097 laenellen@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
36 149.98 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
361.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2021 14:24 - 20.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2021 14:24 - 30.06.2021 14:28
Аукціон:
з 01.07.2021 15:48
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗгідно Акту. Кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція газопостачання гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вул. Маяковського,24
На карті
Інформація про скасування
Номер:
e03f45f414d44ade98e3bfd10198a38c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме з технічних причин.
Період оскарження:
16.06.2021 15:35 - 27.06.2021 00:00
Дата опублікування:
16.06.2021 15:35
Дата виконання:
27.06.2021 00:03
Статус:
Виконано