-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання печаток і штампів
Тендер Prozorro UA-2021-06-03-011998-b
Торги не відбулися
115 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 578.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 578.95 UAH
Період уточнення:
03.06.2021 18:38 - 11.06.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо технічних характеристик
Номер:
b51de49ddcc649cda027ae4a4b7afd67
Дата опублікування:
08.06.2021 13:28
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику.
Питання наступне:
В технічній документації вказано - печатка, штамп.
Не зрозуміло, що мається на увазі. Тільки гумові кліше чи всі вироби потрібні на оснастках (корпусах). Якщо на корпусі то на якому? Автоматичному чи пластмасовій ручці? Якщо на автоматичній то чому така занизька сумма закупівлі? Чекаємо на відповідь. Дякуємо
Відповідь:
Мається на увазі тільки кліше. Оснастка не потрібна. Решта в наявності. Дякуємо.
Дата відповіді:
11.06.2021 05:43