-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання печаток і штампів
Тендер Prozorro UA-2021-06-03-011998-b
Торги не відбулися
115 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 578.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 578.95 UAH
Номер:
c0662bbfd80c43298d8b45a04f28a3af
Внутрішній номер закупівлі:
10184897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-03-011998-b
Замовник:
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44118658
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Сімферопольська, 17А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чуба Микола Володимирович +380684635257 zakaz.chuba@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 790.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
578.95 UAH
Період уточнення:
03.06.2021 18:38 - 11.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2021 18:38 - 21.06.2021 10:00
Аукціон:
22.06.2021 12:20 - 22.06.2021 12:41
Період кваліфікації:
22.06.2021 12:41 - 29.07.2021 11:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата поставленого товару здійснюється у повному обсязі по факту поставки, що підтверджується підписаними накладними та згідно виставлених рахунків протягом 7 (семи) банківських днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання печаток і штампів
Кількість
560 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Сімферопольська, буд.17А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Штемпельно-граверна майстерня "Лазер Лайн"
Оскарження: 07.07.2021 10:12 - 18.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38895994
-
Контактна особа:
Пічкуренко Кирило Андрійович +380959181160 laser-line@ukr.net http://www.laser-line.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Січових стрільців, 5
Оскарження: 07.07.2021 10:12 - 18.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
70 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.07.2021 10:12
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ТРОДАТ - УКРАЇНА"
Оскарження: 29.07.2021 11:13 - 09.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30652855
-
Контактна особа:
Яковлєва Олександра Володимирівна +380674036704 yakovleva@trodat.kiev.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 7Б
Оскарження: 29.07.2021 11:13 - 09.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
99 624.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.07.2021 11:13
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0