-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання печаток і штампів
Оголошено тендер
115 790.00
UAH
Номер:
996dfd6dc3564379b8c3db50b26a3d38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-01-002755-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44118658
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Сімферопольська, 17А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44118658
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Сімферопольська, 17А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
115 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання печаток і штампів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.06.2021 19:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Придбання печаток і штампів
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума115 790.00 UAH