• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)

Завершена

410 803.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 108.03 UAH
Період уточнення: 01.06.2021 10:26 - 13.06.2021 00:00
Відповідь надана

Температурний діапазон використання

Номер: bced7b415ec341e5bf904581bf2c29e8
Дата опублікування: 10.06.2021 14:35
Опис: Доброго дня , шановний Замовнику! Прохання написати робочі параметри експлуатації сальникової набивки.
Відповідь: Робочі параметри експлуатації набивки складають: -робоча t˚ експлуатації складає 545 ˚C -робочий тиск - 240 кг/см2
Дата відповіді: 10.06.2021 16:32