-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)
Тендер Prozorro UA-2021-06-01-000554-c
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)
Завершена
410 803.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 108.03 UAH
мін. крок: 1% або 4 108.03 UAH
Період оскарження:
01.06.2021 10:26 - 19.06.2021 00:00
Нічого не знайдено.