• Відкриті торги
  • КЕП

Набивка ущільнювальна безазбестова

Оголошено тендер

628 339.68 UAH
Номер: d357ec20c78844faa965e840d806b940
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-07-002403-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 628 339.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набивка ущільнювальна безазбестова
Примітки: ВгТЕС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 07.12.2020 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума628 339.68 UAH