-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електронне обладнання (частотний перетворювач GD1000-01-075G-12-SY)
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-002308-b
Завершена
2 640 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 404.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 404.00 UAH
Період уточнення:
28.05.2021 10:16 - 04.06.2021 00:00
Відповідь надана
Технічні уточнення
Номер:
90638b1bf58441d2bfbf76220ff80b34
Дата опублікування:
01.06.2021 12:03
Опис:
Доброго дня ! Вкажіть будь ласка виробника очистного комбайна MG210 / 485-WD , або , якщо є можливість надайте фото з перетворювача GD 1000-01-075G-12-SY .
Тому що під однією маркою - різні виробники і габаритні розміри продукції різні !
Дякуємо !
Відповідь:
Виробник SANYI (Китай)
Дата відповіді:
01.06.2021 13:56