-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електронне обладнання (частотний перетворювач GD1000-01-075G-12-SY)
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-002308-b
Завершена
2 640 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 404.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 404.00 UAH
Номер:
0d631aa1c388480ea9cccd6355c30954
Внутрішній номер закупівлі:
10091058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-28-002308-b
Замовник:
Державне підприємство "Селидіввугілля"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33426253
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, Селидове, Карла Маркса,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Харчевний Михайло Володимирович 380623723129 tender_selidovugol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 640 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 404.00 UAH
Період уточнення:
28.05.2021 10:16 - 04.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2021 10:16 - 14.06.2021 00:00
Аукціон:
14.06.2021 11:06 - 14.06.2021 11:27
Період кваліфікації:
14.06.2021 11:27 - 17.06.2021 12:47
Період завантаження договору:
17.06.2021 12:47 - 07.07.2021 12:47
Умови оплати:
підписання договору - 50%
- Подіяпідписання договору
- Опис50% - попередня оплата вартості товару, 50% - по факту готовності товару до відвантаження після отримання повідомлення про це Покупцем від Постачальника;
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях5 календарні дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електронне обладнання (частотний перетворювач GD1000-01-075G-12-SY)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР СЕРВІС СНАБ"
Оскарження: 17.06.2021 12:47 - 28.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952741
-
Контактна особа:
Пупов Сергій 380503262130, 380503262130 ukrservissnab21@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Львівська, будинок 4А, офіс 4
Оскарження: 17.06.2021 12:47 - 28.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 640 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 610 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2021 12:47
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ГРАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30099321
-
Контактна особа:
Калюшко Володимер 380505057722, 380505057722 grantvpk2020@gmail.com
-
Адреса:
85327, Україна, Донецька область, Мирноград, "Світлий" мікрорайон, будинок 1, 95 "А-5"
Початкова пропозиція
2 640 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 640 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c5a2444c7d14dfc927f582e590b0cbd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-28-002308-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР СЕРВІС СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952741
-
Контактна особа:
Пупов Сергій 380503262130, 380503262130 ukrservissnab21@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Львівська, будинок 4А, офіс 4
Номер договору:
Т1/25-2021
Сума договору:
2 610 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 175 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.06.2021 07:00
Статус:
Виконаний