-
Відкриті торги
-
КЕП
Електронне обладнання (частотний перетворювач GD1000-01-075G-12-SY)
Оголошено тендер
2 640 400.00
UAH
Номер:
959b2e2643634275ac16e43d2b7a71db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-28-002032-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державне підприємство "Селидіввугілля"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33426253
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, Селидове, Карла Маркса,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Селидіввугілля"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33426253
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, Селидове, Карла Маркса,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 640 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електронне обладнання (частотний перетворювач GD1000-01-075G-12-SY)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування:
28.05.2021 10:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 640 400.00 UAH