-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
27.51.1 Холодильники та морозильники; машини пральні; електроковдри; вентилятори (39710000-2 Електричні побутові прилади) Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2016-10-28-001094-b
Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)
Завершена
273 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 503.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 503.00 UAH