• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

27.51.1 Холодильники та морозильники; машини пральні; електроковдри; вентилятори (39710000-2 Електричні побутові прилади) Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)

Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)

Завершена

273 280.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 503.00 UAH
Період оскарження: 28.10.2016 18:59 - 08.11.2016 00:00
Нічого не знайдено.