-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
27.51.1 Холодильники та морозильники; машини пральні; електроковдри; вентилятори (39710000-2 Електричні побутові прилади) Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2016-10-28-001094-b
Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)
Завершена
273 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 503.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 503.00 UAH
Номер:
190b261e86804652834715d74d1dbbe8
Внутрішній номер закупівлі:
360104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-28-001094-b
Замовник:
Криворізька міська лікарня №5
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987037
-
Адреса:
50049, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Поперечна, буд.1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шинкаренко Тетяна Анатоліївна 0564651304 pjataja_doktor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
273 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2016 18:59 - 02.11.2016 19:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2016 18:59 - 12.11.2016 19:00
Аукціон:
14.11.2016 13:02 - 14.11.2016 13:23
Період кваліфікації:
14.11.2016 13:23 - 18.11.2016 13:57
Період завантаження договору:
14.11.2016 13:23 - 04.12.2016 13:23
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴172 780.00 Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (холодильник - 27 шт., холодильник двохкамерний - 2 шт., шафа морозильна - 2 шт.)
- Лот №2 ₴100 500.00 Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (пральна машина на 25 кг - 1 шт.)