• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)

Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

29 435.25 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
14
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі