-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013597-a
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
02004404
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 177
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 435.25 код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)