-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)
Оголошено тендер
31 500.00
UAH
Номер:
cebedfb5e51a46ffb0f95069bec9eb3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004404
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 177
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004404
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 177
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 22:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласний бюджет, НСЗУ, спонсорська допомога
Сума31 500.00 UAH