-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Воронка вушна, 2,5мм (НК 024:2023 - 34897- Лійка вушна одноразового застосування; НК 031:2024 - L140599); Канюля для промивання лакун мигдалин (НК 024:2023 - 62389 - Канюля для промивання ран; НК 031:2024 - L14010206); ); Дзеркало носове (розмір M) (індивідуальна упаковка, стерильне) (НК 024:2023 - 42449 – Одноразове носове дзеркало; НК 031:2024 - Q030303); Щіточка ендоцервікальна тип 1 (НК 024:2023 - 32368 - Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Набір отоларингологічний оглядовий №1 індивідуальна упаковка, стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Набір отоларингологічний оглядовий №3 одноразового використання стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Щіточка віялоподібна, тип В, стерильна (НК 024:2023 – 32368 – Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Шпатель отоларингологічний підсилений (пластиковий) (НК 024:2023 – 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001); Джгут венозний (медичний) багаторазовий, для дорослих (розмір 2,5х45 см) (НК 024:2023 – 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; НК 031:2024 - P09120302); Мундштук одноразовий 30/28/70 (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480); Ватні палички косметичні білі 200 шт (НК 024:2023 – 46743 – Ватна паличка; НК 031:2024 - M010199); Одноразові сігмоідоскопи 250 х 20 мм (НК 024:2023 – 31965 - Зонд ректальний; НК 031:2024 - G020301); Турбіна одноразова з паперовим мундштуком (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480) (за ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-009391-a
Завершена
330 473.00
UAH з ПДВ