• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Воронка вушна, 2,5мм (НК 024:2023 - 34897- Лійка вушна одноразового застосування; НК 031:2024 - L140599); Канюля для промивання лакун мигдалин (НК 024:2023 - 62389 - Канюля для промивання ран; НК 031:2024 - L14010206); ); Дзеркало носове (розмір M) (індивідуальна упаковка, стерильне) (НК 024:2023 - 42449 – Одноразове носове дзеркало; НК 031:2024 - Q030303); Щіточка ендоцервікальна тип 1 (НК 024:2023 - 32368 - Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Набір отоларингологічний оглядовий №1 індивідуальна упаковка, стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Набір отоларингологічний оглядовий №3 одноразового використання стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Щіточка віялоподібна, тип В, стерильна (НК 024:2023 – 32368 – Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Шпатель отоларингологічний підсилений (пластиковий) (НК 024:2023 – 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001); Джгут венозний (медичний) багаторазовий, для дорослих (розмір 2,5х45 см) (НК 024:2023 – 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; НК 031:2024 - P09120302); Мундштук одноразовий 30/28/70 (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480); Ватні палички косметичні білі 200 шт (НК 024:2023 – 46743 – Ватна паличка; НК 031:2024 - M010199); Одноразові сігмоідоскопи 250 х 20 мм (НК 024:2023 – 31965 - Зонд ректальний; НК 031:2024 - G020301); Турбіна одноразова з паперовим мундштуком (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480) (за ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали

Завершена

330 473.00 UAH з ПДВ
Номер: 72b0f14b751548b8b487920f64e9a3b1
Внутрішній номер закупівлі: 28709208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-24-009391-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
Контактна особа: Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 473.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.03.2026 14:27 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.03.2026 14:27 - 02.04.2026 10:00
Аукціон: з 03.04.2026 15:02
Період кваліфікації: 02.04.2026 10:00 - 03.04.2026 11:34
Період завантаження договору: 09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 473.00 Воронка вушна, 2,5мм (НК 024:2023 - 34897- Лійка вушна одноразового застосування; НК 031:2024 - L140599); Канюля для промивання лакун мигдалин (НК 024:2023 - 62389 - Канюля для промивання ран; НК 031:2024 - L14010206); ); Дзеркало носове (розмір M) (індивідуальна упаковка, стерильне) (НК 024:2023 - 42449 – Одноразове носове дзеркало; НК 031:2024 - Q030303); Щіточка ендоцервікальна тип 1 (НК 024:2023 - 32368 - Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Набір отоларингологічний оглядовий №1 індивідуальна упаковка, стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Набір отоларингологічний оглядовий №3 одноразового використання стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Щіточка віялоподібна, тип В, стерильна (НК 024:2023 – 32368 – Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Шпатель отоларингологічний підсилений (пластиковий) (НК 024:2023 – 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001); Джгут венозний (медичний) багаторазовий, для дорослих (розмір 2,5х45 см) (НК 024:2023 – 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; НК 031:2024 - P09120302); Мундштук одноразовий 30/28/70 (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480); Ватні палички косметичні білі 200 шт (НК 024:2023 – 46743 – Ватна паличка; НК 031:2024 - M010199); Одноразові сігмоідоскопи 250 х 20 мм (НК 024:2023 – 31965 - Зонд ректальний; НК 031:2024 - G020301); Турбіна одноразова з паперовим мундштуком (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480) (за ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали