-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Воронка вушна, 2,5мм (НК 024:2023 - 34897- Лійка вушна одноразового застосування; НК 031:2024 - L140599); Канюля для промивання лакун мигдалин (НК 024:2023 - 62389 - Канюля для промивання ран; НК 031:2024 - L14010206); ); Дзеркало носове (розмір M) (індивідуальна упаковка, стерильне) (НК 024:2023 - 42449 – Одноразове носове дзеркало; НК 031:2024 - Q030303); Щіточка ендоцервікальна тип 1 (НК 024:2023 - 32368 - Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Набір отоларингологічний оглядовий №1 індивідуальна упаковка, стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Набір отоларингологічний оглядовий №3 одноразового використання стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Щіточка віялоподібна, тип В, стерильна (НК 024:2023 – 32368 – Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Шпатель отоларингологічний підсилений (пластиковий) (НК 024:2023 – 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001); Джгут венозний (медичний) багаторазовий, для дорослих (розмір 2,5х45 см) (НК 024:2023 – 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; НК 031:2024 - P09120302); Мундштук одноразовий 30/28/70 (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480); Ватні палички косметичні білі 200 шт (НК 024:2023 – 46743 – Ватна паличка; НК 031:2024 - M010199); Одноразові сігмоідоскопи 250 х 20 мм (НК 024:2023 – 31965 - Зонд ректальний; НК 031:2024 - G020301); Турбіна одноразова з паперовим мундштуком (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480) (за ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали
Оголошено тендер
330 473.00
UAH
Номер:
42098f255206482a907c8e3753a94e75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-24-007007-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
330 473.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Воронка вушна, 2,5мм (НК 024:2023 - 34897- Лійка вушна одноразового застосування; НК 031:2024 - L140599); Канюля для промивання лакун мигдалин (НК 024:2023 - 62389 - Канюля для промивання ран; НК 031:2024 - L14010206); ); Дзеркало носове (розмір M) (індивідуальна упаковка, стерильне) (НК 024:2023 - 42449 – Одноразове носове дзеркало; НК 031:2024 - Q030303); Щіточка ендоцервікальна тип 1 (НК 024:2023 - 32368 - Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Набір отоларингологічний оглядовий №1 індивідуальна упаковка, стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Набір отоларингологічний оглядовий №3 одноразового використання стерильний (НК 024:2023 – 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024 - T0202); Щіточка віялоподібна, тип В, стерильна (НК 024:2023 – 32368 – Щітка цитологічна цервікальна; НК 031:2024 - U09030301); Шпатель отоларингологічний підсилений (пластиковий) (НК 024:2023 – 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001); Джгут венозний (медичний) багаторазовий, для дорослих (розмір 2,5х45 см) (НК 024:2023 – 35844 Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; НК 031:2024 - P09120302); Мундштук одноразовий 30/28/70 (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480); Ватні палички косметичні білі 200 шт (НК 024:2023 – 46743 – Ватна паличка; НК 031:2024 - M010199); Одноразові сігмоідоскопи 250 х 20 мм (НК 024:2023 – 31965 - Зонд ректальний; НК 031:2024 - G020301); Турбіна одноразова з паперовим мундштуком (НК 024:2023 – 44545 Загубник для дихального апарата одноразового використання; НК 031:2024 - P0480) (за ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали
Примітки:
Закупівля здійснюється для потреб КП "МЛДЦ", що знаходиться за адресою вул. Київська, 68, м. Вінниця, 21032, Категорія : Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті другої Закону України "Про публічні закупівлі" (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади). Зміни до річного плану затверджені рішенням уповноваженої особи (протокол №25 від 24.03.2026р.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
24.03.2026 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
Сума330 473.00 UAH