-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Транспортні перевезенння (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2024-01-02-001818-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Торги не відбулися
702 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 350.00 UAH