-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Транспортні перевезенння (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2024-01-02-001818-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Торги не відбулися
702 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 350.00 UAH
Номер:
e51c7edabc6f4acdab1755ece23391ea
Внутрішній номер закупівлі:
20298657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-02-001818-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
702 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2024 12:07 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2024 12:07 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴432 000.00 Транспортні перевезення (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
- Лот №2 ₴135 000.00 Транспортні перевезення (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
- Лот №3 ₴135 000.00 Транспортні перевезення (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)