• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Транспортні перевезенння (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)

Оголошено тендер

702 000.00 UAH
Номер: 0688d8eec300441ebec23410a909c95a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-02-000692-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 702 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Транспортні перевезенння (лот 1 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 2 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів); лот 3 - перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів))60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Примітки: дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 02.01.2024 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
транспортні перевезення зерна кукурудзи
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 1560 тонни
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума702 000.00 UAH