-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (позашляховик типу Toyota Prado Toyota Land Cruiser Prado Comfort 150 2.755L WAGON A/T 2023 р.)
Тендер Prozorro UA-2023-08-28-006904-a
Згідно листа — звернення № 3/53/2484 від 21.08.2023 р. військової частини Міністерства оборони України. Розпорядження № 421-ОД від 23.08.2023 року Сумської обласної військової адміністрації "Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2023 рік". Відповідно до Програми підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Краснопільської селищної ради в умовах воєнного стану" (зі змінами від 04.07.2023).
Завершена
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH