• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (позашляховик типу Toyota Prado Toyota Land Cruiser Prado Comfort 150 2.755L WAGON A/T 2023 р.)

Оголошено тендер

1 900 000.00 UAH
Номер: c52eca0a1d9946a8bb94686bd3aa0675
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-28-003821-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Краснопільська селищна рада
Замовник: Краснопільська селищна рада
Очікувана вартість: 1 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (позашляховик типу Toyota Prado Toyota Land Cruiser Prado Comfort 150 2.755L WAGON A/T 2023 р.)
Примітки: Згідно листа — звернення № 3/53/2484 від 21.08.2023 р. військової частини Міністерства оборони України. Розпорядження № 421-ОД від 23.08.2023 року Сумської обласної військової адміністрації "Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2023 рік". Відповідно до Програми підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Краснопільської селищної ради в умовах воєнного стану" (зі змінами від 04.07.2023).
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.08.2023 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 900 000.00 UAH