-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (позашляховик типу Toyota Prado Toyota Land Cruiser Prado Comfort 150 2.755L WAGON A/T 2023 р.)
Тендер Prozorro UA-2023-08-28-006904-a
Згідно листа — звернення № 3/53/2484 від 21.08.2023 р. військової частини Міністерства оборони України. Розпорядження № 421-ОД від 23.08.2023 року Сумської обласної військової адміністрації "Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2023 рік". Відповідно до Програми підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Краснопільської селищної ради в умовах воєнного стану" (зі змінами від 04.07.2023).
Завершена
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
Номер:
dc01f746e01549b9999c3f5311057fb4
Внутрішній номер закупівлі:
18792853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-28-006904-a
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Нікончук +380964104459 nnikoncuk477@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2023 14:00 - 02.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2023 14:00 - 05.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
05.09.2023 00:02 - 06.09.2023 09:25
Період завантаження договору:
12.09.2023 00:00 - 22.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 900 000.00 Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (позашляховик типу Toyota Prado Toyota Land Cruiser Prado Comfort 150 2.755L WAGON A/T 2023 р.)