-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Меблі для Банку Грудного Молока, Меблі для офісного приміщення та лактаційної зони
Тендер Prozorro UA-2022-08-03-009350-a
Кінцевий строк поставки товарів 31.12.2022р., слід розуміти кінцевий строк поставки товару до 31.12.2022 р. або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH