-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Меблі для Банку Грудного Молока, Меблі для офісного приміщення та лактаційної зони
Тендер Prozorro UA-2022-08-03-009350-a
Кінцевий строк поставки товарів 31.12.2022р., слід розуміти кінцевий строк поставки товару до 31.12.2022 р. або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
ae780ddc7fc14831bfa69d877f1a0f5b
Внутрішній номер закупівлі:
15028169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-03-009350-a
Замовник:
КНП ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20761103
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Джорджа Вашингтона, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щомак Мар'яна Олександрівна +380322591953 tenderpercentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Період уточнення:
04.08.2022 10:36 - 15.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2022 10:36 - 25.08.2022 18:00
Аукціон:
26.08.2022 11:37 - 26.08.2022 12:18
Період кваліфікації:
26.08.2022 12:18 - 22.09.2022 17:40
Період завантаження договору:
22.09.2022 17:40 - 12.10.2022 17:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стелаж з полицями для лабораторного приміщення
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Верхній ряд лабораторних меблів (підвісні шафи) для лабораторного приміщення
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Нижній ряд лабораторних меблів (робоча зона)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Офісна шафа на дві секції (секція з відкритими полицями, секція з дверима)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл офісний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Крісло офісне на колесах
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Нижній ряд меблів з пелинальним столиком
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Тумба
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Крісло для лактаційної зони
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Перегородка для лактаційної зони
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Міжкімнатна розсувна перегородка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл офісний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Шафа офісна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стільці офісні
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕБЛЕВА ФАБРИКА "МЕБЛІБУД"
Оскарження: 01.09.2022 14:43 - 12.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41172560
-
Контактна особа:
Павло Сосков +380506859190, +380505707659 butsukina-t@mebelstroi.com
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, МІКРОРАЙОН ШАХТАРСЬКИЙ, будинок 18, квартира 78
Оскарження: 01.09.2022 14:43 - 12.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
511 644.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.09.2022 14:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
1
ТОВ "Кассоне"
Оскарження: 02.09.2022 10:36 - 13.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38703110
-
Контактна особа:
Палютін Артем Михайлович 380675633273 art.palyutin@cassone.com.ua
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, Драгоманова, буд.1А, оф.3
Оскарження: 02.09.2022 10:36 - 13.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
539 191.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 644.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.09.2022 10:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Комфорт Меблі Плюс"
Оскарження: 05.09.2022 12:45 - 16.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37581477
-
Контактна особа:
Сергій Віталійович +380661753765 ksp.mariya@gmail.com
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Д. Дудаєва, 33
Оскарження: 05.09.2022 12:45 - 16.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
691 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
680 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.09.2022 12:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВ Омега Буд Компані
Оскарження: 22.09.2022 17:38 - 03.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41376160
-
Контактна особа:
Деркач Іван Васильович +380960599664 tov.obk@gmail.com
-
Адреса:
81640, Україна, Львівська область, село Пісочна Миколаївський район, вул. Привокзальна 18, кв.36
Оскарження: 22.09.2022 17:38 - 03.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
682 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.09.2022 17:38
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОКІДС"
Оскарження: 22.09.2022 17:40 - 03.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35635955
-
Контактна особа:
Анатолій +380675049263 tender.eko@gmail.com
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім'ї Сосніних 3 оф.305
Оскарження: 22.09.2022 17:40 - 03.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
750 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.09.2022 17:40
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
6110e66653f44e28b17c5191df95ca49
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-03-009350-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОКІДС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35635955
-
Контактна особа:
Анатолій +380675049263 tender.eko@gmail.com
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім'ї Сосніних 3 оф.305
Номер договору:
11/4
Сума договору:
690 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
575 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
11.10.2022 00:00
Статус:
Виконаний