-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Меблі для Банку Грудного Молока, Меблі для офісного приміщення та лактаційної зони
Тендер Prozorro UA-2022-08-03-009350-a
Кінцевий строк поставки товарів 31.12.2022р., слід розуміти кінцевий строк поставки товару до 31.12.2022 р. або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Період оскарження:
04.08.2022 10:36 - 21.08.2022 00:00
Скарга
Відхилено
Скарга про порушення законодавства в сфері публічних закупівель
Номер:
69d3730185d94e7897848a6bbde748e5
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-08-03-009350-a.b1
Назва:
Скарга про порушення законодавства в сфері публічних закупівель
Скарга:
Наведено в прикріпленому файлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Чернетка.docx 06.09.2022 13:37
- Статут 2022р. завірений.pdf 06.09.2022 14:02
- Про можливість поставки товару.pdf 06.09.2022 14:02
- Цінова пропозиція.pdf 06.09.2022 14:02
- Палтіжне доручення.pdf 06.09.2022 14:02
- Документи якості на товар.pdf 06.09.2022 14:03
- Виписка з ЄДР по програмі ПРОЗЗОРО.pdf 06.09.2022 14:03
- Протокол про зміну адреси.pdf 06.09.2022 14:03
- Скарга.pdf 06.09.2022 14:03
- Протокол створення ТОВ та призначення директора завірений.pdf 06.09.2022 14:03
- рішення від 08.09.2022 № 5733.pdf 08.09.2022 15:40
- інформація про резолютивну частину рішення від 20.09.2022 № 5904.pdf 21.09.2022 12:51
- рішення від 20.09.2022 № 5904.pdf 22.09.2022 15:39
- пояснення по суті скарги 13.09.2022 13:25
- поясненя по суті скарги 13.09.2022 13:25
- додаток до пояснення 13.09.2022 13:25
Дата прийняття скарги до розгляду:
06.09.2022 13:45
Дата розгляду скарги:
20.09.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
08.09.2022 15:40
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
22.09.2022 15:39