-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №1 : Перфоратор шкірних трансплантатів, код НК 024:2019 - 38797 Дерматом, ручний, Лот №2 : Пилка осциляторна електрична, код НК 024:2019 - 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі, Лот №3 : Електродерматом, код НК 024:2019 - 11179 Дерматом, з живленням від мережі)
Тендер Prozorro UA-2021-11-14-000393-a
За рахунок бюджетних коштів КПКВКМБ 0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» (кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2021 рік відповідно до розпорядження КМУ 1337-р від 28.10.2021)
Завершена
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH